گروه دامدار برتردر سال 1390 با تمرکز بر روی دامداری های گاو شیری صنعتی و هدف ارائه خدمات مشاوره ای ، تولید محصولات تغذیه ای با  نگاه تخصصی و بازاریابی محصولات تولیدی - وارداتی به صورت پخش سراسری و بازاریابی مویرگی فعالیت خود را شروع کرده است و شرکت فیدار دامدار برتر آریایی را در تاریخ 14/12/1391 با شماره ثبت 434882 در اداره ثبت شرکت ها را به ثبت رسانید. 

گروه دامدار برتر با بکارگیری افراد متخصص و با تجربه در کادر علمی و فروش خود شعار علمی ، پیگیر و نوآور را برای خود انتخاب و در راستای آن حرکت کرده است. این گروه با پشتوانه بخش توسعه – تحقیقات (R&D) اقدام به تولید محصولات دامی منطبق با جدیدترین دستاوردهای روز دنیا نموده است. همچنین با گزینش بهترین محصولات وارداتی موجود در بازار ایران فروش انحصاری آنها را به عهده گرفته است. فروش محصولات دامی همراه با ارایه خدمات مشاوره ای از طرف متخصصین گروه دامدار برتر ( تماماً دارای مدارک دکترای تخصصی یا کارشناسی ارشد رشته علومی دامی و با تجربه عملی مدیریت و کار در مزارع پرورش گاو شیری ) با ویزیت حضوری و تک به تک (Face to Face )  و برگزاری سمینارهای علمی و ترویجی متعدد در سراسر ایران سبب شده است تا دامداران گروه دامدار برتر را افرادی متخصص و علمی دانسته و به آنها اعتماد ویژه ای پیدا کنند و این اعتماد سرمایه اصلی گروه دامدار برتر شده است.

دفتر مرکزی گروه دامدار برتر در تهران و دفتر منطقه ای جنوب کشور در شیراز مستقر می باشد. همچنین گروه در استانهای البرز، قزوین، قم، آذربایجان شرقی ، آذربایجان غربی، اصفهان، یزد، مرکزی و خراسان دارای نمایندگی فعال می باشد که همگی در راستای سیاست های دفتر مرکزی فعالیت می نمایند.

 

فعالیت های این گروه در چهار بخش عمده خلاصه می شود:


دامدار برتر تولید کننده محصولات تخصصی صنعت پرورش گاو شیری :


گروه دامدار برتر با در اختیار داشتن دانش فنی صنعت دامپروری و همچنین شناخت کافی نیازهای این صنعت و با توجه به محصولات موجود در بازار محصولات دامی ایران اقدام به تشکیل واحد تولیدی نموده است که تولید محصولاتی نظیر مکمل های ویتامینه-معدنی دامدار برتر، خوراک آغازین گوساله (استارتر ) G50، خوراک دوران رشد گوساله ( گروئر ) G180، دانه سویای تفت داده Full Fat Soy و مکمل ضد استرس C&C از آن دسته می باشند. 


دامدار برتر توزیع کننده برندهای معتبر دنیا به همراه ارائه خدمات فنی :


واحد بازرگانی گروه دامدار برتر نمایندگی انحصاری فروش برخی از محصولات وارداتی از شرکت های معتبر دنیا را در اختیار دارد. این واحد با رویکردی نو در خصوص فروش محصولات دامی و طیوری با داشتن اطمینان کامل از کیفیت و پیشینه علمی و عملی محصولات مورد ارائه در دنیا در تمامی موارد حامی مشتریان بوده و با پشتبیانی کامل فنی تا حصول نتیجه با آنها همراه خواهد بود. تنوع محصولات و کیفیت بالای آنها به همراه خدمات پشتیبانی فنی بی نظیر سبب شده است تا به عنوان بخشی کوچک از این صنعت بزرگ در بسیاری از دامداری ها و کارخانجات خوراک سازی ایران نشان دامدار برتر به نیکی دیده شود. محصولاتی همچون لووسل SC20 و لالسیل از کمپانی لالمند فرانسه، توکسفین از کمپانی آمریکایی/بلژیکی کمین، مازوداین از کمپانی اونس انگلیس در سبد کالاهای بازگانی گروه دامدار برتر قرار دارند.


فعالیت های مشاوره ای دامدار برتر


کادر فنی گروه دامدار برتر افتخار سابقه ای چندین ساله در زمینه مدیریت و مشاوره پرورش گاو شیری را دارد. به همین سبب گروه دامدار برتر در اولین قدم برای همکاری با دامداران و پرورش دهندگان گاو شیری و گاو پرواری خدماتی مشاوره ای را در قالب مشاوره مدیریت گله، مدیریت تغذیه و تولید مثل و ساخت یا بهینه سازی تاسیسات دامداری ارائه می نماید.

آموزش و ترویج جدیدترین علوم و فنون پرورش گاو شیری اولویت گروه دامدار برتر


گروه دامدار برتر با در اختیار داشتن امکانات گسترده و ارتباطات وسیع خود توانائی و قابلیت کافی را برای آموزش کارگران دامداری ها، دانشجویان علاقمند به فعالیت های عملی و کارشناسان دامداری ها داراست. برگزاری کارگاه های آموزشی و سمینارهای تخصصی در استانهای مختلف در اولویت فعالیت گروه دامدار برتر قرار دارد. 
ارائه نرم افزار های تخصصی جبره نویسی و مدیریت گاو شیری به همراه دوره های آموزشی و همچنین فراهم آوردن محصولات تصویری – آموزشی در خصوص تکنیک های مختلف مدیریت دامداری از جمله خدمات آموزشی گروه می باشد.

 

 تصاویری از حضور گروه دامدار برتر در نمایشگاه های بین المللی داخل کشور

 

تصاویری  از حضور دکتر رابرت پتن ( مشاور و استاد برجسته بین المللی پرورش گاو شیری ) در ایران

 

تصاویری از حضور مستمر گروه دامدار برتر در دامداری ها و ارتباط نزدیک با دامداران و برگزاری سمینارهای متعدد آموزشی و ترویجی