یکشنبه, 11 بهمن 1394 ساعت 16:05

مکمل های ویتامینه و معدنی دامدار برتر

 مکمل های دامدار برتر بر اساس جدیدترین مقالات علمی-ترویجی منتشر شده در منابع معتبر دنیا و نیز استفاده از نظرات متخصصان و کارشناسان تغذیه گاو شیری داخلی و خارجی فرموله شده است. پروسه ساخت مکمل ها در یکی از مکانیزه ترین و معتبرترین کارخانجات مکمل سازی ایران و خاورمیانه صورت می گیرد که اولین و تنها تولید کننده دارای مهر استاندارد در ایران می باشد. این مکمل ها تماما با استفاده از مواد اولیه درجه یک و اصل از شرکت های معتبر تولید کننده ویتامین و مواد معدنی تهیه می شود. دامدار برتر به عنوان اولین گروهی مطرح است که امکان رویت و نظارت بر نحوه ساخت مکمل هر دامداری را از نزدیک فراهم کرده است.

تنوع مکمل ها بر اساس نیاز مقطعی دام در زمان های مختلف شیردهی و تولید مثل می باشد و این شرکت برای اولین بار اقدام به ساخت مکمل ویژه هر دامداری بر اساس نیاز ویژه و شرایط اختصاصی هر دامداری کرده است. استفاده از استانداردهای بالای بین المللی در دو فرمول گاو تازه زا و سوپر تولید و مکمل گاو انتظار زایش (آنیونیک) به دامدار کمک خواهد کرد تا به خوبی دوران مهم انتقال (21 روز پیش و پس از زایش) را مدیریت نماید. در تمامی فرمول ها سعی شده است تا علاوه بر تامین نیازهای مینراله و ویتامینه دام، اقدامات پیشگیرانه از ابتلا به برخی بیماریها و ناهنجاری های متابولیکی نیز صورت پذیرد. افزایش غلظت ویتامین های A و E و همچنین روی، مس، منگنز و سلنیوم و نزدیک شدن به بالاترین و بهینه ترین سطوح پیشنهادی در منابع علمی با توجه به ملاحظات اقتصادی از آن جمله می باشد.


برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص فرمول های متنوع دامدار برتر با دفتر مرکزی شرکت فیدار دامدار برتر آریایی تماس حاصل بفرماییدنظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.