متا تگ های سئو:

درباره ما

گروه دامداربرتر
شرکت دامداربرتر در سال 1390 با هدفی متفاوت و چشم اندازی نو در صنعت دامپروری کشور با شعار علمی ، پیگیر، نوآور بصورت رسمی فعالیت خود را آغاز نمود.
 
این شرکت با ترکیبی از علم و تجربه و صداقت ،کار خود را آغاز نمود.ترکیبی از مهندسین با تجربه فارم و متخصصان دانشگاهی مشخصه شرکت دامدار برتر در شروع فعالیت بود.
این مجموعه با رویکرد تغییر در فرمولاسیون مکمل های دامی بصورت اختصاصی و بر اساس نیاز واقعی برای هر دسته از دامها با نگاه کاملا علمی و تخصصی در کنترل هزینه های تولید و تامین احتیاجات واقعی ، تغییری شگرف در نگرش واحدهای دامپروری ایجاد نمود.
بازدیدهای علمی متوالی از دامپروری ها و ارائه اطلاعات به روز دنیا موجبات همزمان رشد شرکت و رشد تولید و رضایتمندی دامپروران شد. برگزاری همایشهای علمی با حضور متخصصان مطرح دامپروری دنیا( به ویژه آمریکا ) به همراه همایش های علمی- ترویجی توسط اساتید داخلی و تیم متخصص شرکت دامداربرتر و ارائه مقالات کاربردی و به روز از جمله فعالیت های آموزشی- ترویجی شرکت دامدار برتر بوده است.
 
در سال 1399 با هدف ساخت بزرگترین کارخانه تخصصی نشخوارکنندگان در ایران و گسترش فعالیت های تولیدی-تحقیقاتی، شرکت توسعه کشت و صنعت خوراک دام هیو با مشارکت شرکت دامدار برتر و بزرگترین مزرعه پرورش گاو شیری ایران ( شرکت زرین هیو ) و بزرگترین شرکت تولید محصولات لبنی ( شرکت کاله ) تاسیس گردید.
 
تشکیل زنجیره تولید صنایع لبنی و ایجاد هم افزائی بین شرکتهای دامدار برتر ، کاله و زرین هیو با سبد کاملی از محصولات اختصاصی نشخوارکنندگان منطبق با استانداردهای کیفی و کمی بین المللی از اهداف اصلی تشکیل شرکت خوراک دام هیو بوده است.
 
این شرکت با توسعه در بخش نیروی انسانی و تحقیق و توسعه خود با افتخار در حال خدمت به دامپروری و توسعه آن در کشور بوده و قدرتمندانه از تمامی افراد متخصص و مشاوران خارجی خود در جهت نوآوری و خلق محصولات جدید و خدمات شایسته به زحمتکشان این صنعت ادامه میدهد.

نمایش ویدئو

گالری تصاویر

عضویت در خبرنامه
جهت عضویت در خبرنامه وب سایتشماره همراه خود را وارد نمایید