متا تگ های سئو:

درباره ما


 ما در شرکت مزرعه طبیعت‌گرا‌همند، همزمان به رونق کسب و کار و تلاش برای حفظ زمین می‌پردازیم. موفقیت برای ما به معنای ایجاد ارزش پایدار برای زمین و بهبود شرایط زندگی انسان‌ها است. تیم متخصص ما با تکیه بر دانش روز دنیا، تعهد به نوآوری و توسعه پایدار با درنظر گرفتن دغدغه های محیط زیستی به تولید تخصصی خوراک، منابع پروتئینی و مواد مغذی برای دام، طیور، اسب، آبزیان و حیوانات خانگی می پردازند.
 

*همند ریشه کهن واژه "هامون" به معنای دشت و دمن، چشم‌انداز طبیعت است. چمنزاری دور از دغدغه‌های امروزی که چهارپایان در آن می‌چرند.


واحد‌های مختلف شرکت همند :


•    مزرعه پرورش حشرات، واحد فرآوری و بسته‌بندی حشرات، واحد تولید و تامین تجهیزات پرورش حشرات
•    تولید انواع خوراک و افزودنی‌های خوراک دام
•    تولید انواع خوراک و افزودنی‌های خوراک طیور
•    تولید انواع خوراک و افزودنی‌های خوراک اسب


چرا همند :


•    همند در تولید و تامین منابع پروتئینی و مواد مغذی، همسو با دغدغه‌های جهانی و نیازهای زیست محیطی دنیا قدم بر می‌دارد.
•    تولید پروتئین از طریق پرورش حشرات در همند با تمرکز بر پایین‌ترین حد استفاده از آب و کمترین آلودگی زیست محیطی در مقایسه با تولید انواع دیگر پروتئین‌ها، صورت می‌پذیرد.
•    تیم متخصص تحقیق و توسعه، تولید، برنامه ریزی، مارکتینگ و فروش در همند با نوآوری ، توسعه پایدار و پیگیری مدوام بهترین نتایج را برای مشتریان خود رقم خواهند زد.
•    مشاوره‌ی تخصصی در خصوص نحوه استفاده و عملکرد محصول با تکیه بر دانش روز دنیا ارائه می‌گردد.
 
مزرعه همند برای تسلط بر کسب و کار جدید  اقدام به گذراندن دوره های آموزشی و مهارتی تکمیلی نموده و از همنشینی تجارب گذشته و دانش روز دنیا، شروع پرقدرتی را رقم زده است.

 

گواهی شرکت در دوره آموزشی " حشرات به عنوان غذای انسان و خوراک حیوانات"

"در دانشگاه و پژوهشگاه واخنینگِن Wageningen هلند، یک دوره بسیار معتبر در حوزه دانش و تکنولوژی‌های نو، به ویژه در زمینه کشاورزی و محیط زیست، برگزار گردید. این دوره با حضور کارآفرینان و تولیدکنندگان مختلف در حوزه‌های حشرات، خوراک برای انسان و حیوانات، با شرکت  بیش از 17 کشور جهان و استادان برجسته از دانشگاه‌های معتبر سراسر جهان از جمله آمریکا، کانادا، اسپانیا، سوئیس، آلمان، هلند، انگلیس و غیره برگزار شد. حسین یزدانی به عنوان تنها نماینده از کشورهای منطقه خاورمیانه در این دوره معتبر، به نمایندگی از شرکت مزرعه طبیعت گرای همند در این رویداد شرکت نمود."

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

گواهی شرکت در دوره آموزشی "فرآوری حشرات در خوراک


شرکت NGN با سابقه ای  بیش از 20 سال تجربه در خصوص پرورش حشرات در کشور هلند با همکاری موسسه تحقیقاتی معتبر Vito در بلژیک و شرکت Feed Design Lab هلند اقدام به برگزاری دوره تخصصی فرآوری حشرات در خوراک حیوانات نمود. در این دوره که با حضور محققان و اساتید معتبر از دانشگاه های سراسر دنیا برگزار گردید به بررسی روش های نوین پرورش و فرآوری انواع حشرات خوراکی و بالانس آن در خوراک حیوانات اهلی، آبزیان و طیور پرداخته شد؛ حسین یزدانی به نمایندگی از شرکت مزرعه طبیعت گرای همند به عنوان تنها نماینده کشورهای منطقه خاورمیانه در این رویداد معتبر حضور داشته است.

 

 

شرکت همند مفتخر می شود که بتواند دانش بدست آورده خود را  با دوستداران و همکاران در این صنعت به اشتراک بگذارد.

 

 

گالری تصاویر

عضویت در خبرنامه
جهت عضویت در خبرنامه وب سایت شماره همراه خود را وارد نمایید