متا تگ های سئو:

آشنایی با ما


نیاز انسان و دیگر موجودات ساکن زمین، به حفظ زمین، دغدغه ای اصلی ما در شرکت مزرعه طبیعت گرا همند می‌باشد. ما موفقیت واقعی در کسب و کار را توامان با فعالیتی می‌بینیم که از بقای آن کسب و کار، انسان به گونه‌ای بهره‌مند باشد؛ مستقیم یا غیر‌مستقیم، بزرگ یا کوچک، دائم و یا گاه گاه، خلق فایده ای که شرایط بهتری را برای حیات انسان در کنار رونق کسب و کار رقم زند. تصویری که اعضای مزرعه طبیعت گرا همند از موفقیت در دل می‌پرورانند، رشد کسب و کاری است که توأمان با ایجاد ارزش پایدار برای کره‌ی زمین تحقق می‌یابد. در این راستا ما به مجموعه‌ای از فعالیت‌های تولیدی و تجاری می‌پردازیم که قرار است به سهم و اندازه‌ی خود در حفاظت از زمین بکوشد.  همند در تولید و تامین منابع پروتئینی و مواد مغذی، همسو با دغدغه‌های جهانی و نیازهای زیست محیطی دنیا قدم بر می‌دارد. تیم متخصص تحقیق و توسعه، تولید، برنامه ریزی، مارکتینگ و فروش در همند با نوآوری ، توسعه پایدار و پیگیری مدوام با تکیه بر دانش روز دنیا بهترین نتایج را به شرکای تجاری خود ارائه خواهند داد.


*همند به معنای دشت و دمن و چشم انداز طبیعت است، جایی بیرون از خانه که کودکان سرگرم بازی می‌شوند و همچنین چراگاه و چمنزاری است که چهارپایان در آن می‌چرند.


واحد‌های مختلف شرکت همند :


•    مزرعه پرورش حشرات، واحد فرآوری و بسته‌بندی حشرات، واحد تولید و تامین تجهیزات پرورش حشرات
•    تولید انواع خوراک و افزودنی‌های خوراک دام
•    تولید انواع خوراک و افزودنی‌های خوراک طیور
•    تولید انواع خوراک و افزودنی‌های خوراک اسب


چرا همند :


•    همند در تولید و تامین منابع پروتئینی و مواد مغذی، همسو با دغدغه‌های جهانی و نیازهای زیست محیطی دنیا قدم بر می‌دارد.
•    تولید پروتئین از طریق پرورش حشرات در همند با تمرکز بر پایین‌ترین حد استفاده از آب و کمترین آلودگی زیست محیطی در مقایسه با تولید انواع دیگر پروتئین‌ها، صورت می‌پذیرد.
•    تیم متخصص تحقیق و توسعه، تولید، برنامه ریزی، مارکتینگ و فروش در همند با نوآوری ، توسعه پایدار و پیگیری مدوام بهترین نتایج را برای مشتریان خود رقم خواهند زد.
•    مشاوره‌ی تخصصی در خصوص نحوه استفاده و عملکرد محصول با تکیه بر دانش روز دنیا ارائه می‌گردد.
 
مزرعه همند برای تسلط بر کسب و کار جدید  اقدام به گذراندن دوره های آموزشی و مهارتی تکمیلی نموده و از همنشینی تجارب گذشته و دانش روز دنیا، شروع پرقدرتی را رقم زده است.
 

گواهی شرکت در دوره آموزشی " حشرات به عنوان غذای انسان و خوراک حیوانات"


این دوره در  دانشگاه و پژوهشگاه واخِنینگِن  Wageningen هلند به عنوان پیش روترین مرکز دانشگاهی و تحقیقاتی دنیا در خصوص دانش تکنولوژی های نو بخصوص در زمینه کشاورزی و محیط زیست برگزار گردید. در این دوره که با حضور کارآفرینان، تولید کنندگان  در حوزه حشرات، خوراک انسان و حیوانات با حضور بیش از 17 کشور دنیا و اساتید بنام در این حوزه از دانشگاه های سراسر دنیا نظیر  آمریکا، کانادا، اسپانیا، سوئیس، آلمان، هلند، انگلیس و غیره برگزار شد؛ حسین یزدانی به نمایندگی از شرکت مزرعه طبیعت گرای همند به عنوان تنها نماینده کشورهای منطقه خاورمیانه در این دوره معتبر حضور داشت.

 

 

 

 

 

 

گواهی شرکت در دوره آموزشی "فرآوری حشرات در خوراک"


شرکت NGN با سابقه ای  بیش از 20 سال تجربه در خصوص پرورش حشرات در کشور هلند با همکاری موسسه تحقیقاتی معتبر Vito در بلژیک و شرکت Feed Design Lab هلند اقدام به برگزاری دوره تخصصی فرآوری حشرات در خوراک حیوانات نمود. در این دوره که با حضور محققان و اساتید معتبر از دانشگاه های سراسر دنیا برگزار گردید به بررسی روش های نوین پرورش و فرآوری انواع حشرات خوراکی و بالانس آن در خوراک حیوانات اهلی، آبزیان و طیور پرداخته شد؛ حسین یزدانی به نمایندگی از شرکت مزرعه طبیعت گرای همند به عنوان تنها نماینده کشورهای منطقه خاورمیانه در این دوره معتبر حضور داشت.

 

 

 

 

 

 

 

 

شرکت همند مفتخر می شود که بتواند دانش بدست آورده خود را  با دوستداران و همکاران در این صنعت به اشتراک بگذارد.

 

 

گالری تصاویر

عضویت در خبرنامه
جهت عضویت در خبرنامه وب سایت شماره همراه خود را وارد نمایید