متا تگ های سئو:

درباره ما

گروه دامداربرتر

حسین یزدانی تصمیم گرفت تجارب، دانش و اشتیاق خود به کسب موفقیت را در کنار هم قرار داده و برند دامدار برتر را در سال 1390 بیآفریند. کارشناسی علوم دام، کارشناسی ارشد ژنتیک دام و کسب تجربه و مهارت در حوزه ی بازار مکمل های خوراک دام، و همچنین انگیزه ای سرشار برای کسب موفقیت، داشته های او برای گام نهادن در این مسیر بودند. تولد و پرورش او در یک خانواده ی مزرعه دار نیز انگیزه ای دیگر برای ورود به این ماجراجویی بود.
در طی ده سال، آن کسب و کار از چند یادداشت کوچک روی کاغذ، تبدیل به یکی از بزرگترین شرکت های حوزه ی مکمل خوراک دام شد. نزدیک به 20درصد از سهم بازار مکمل های خوراک دام را از آن خود کرد و گام های استواری نیز در مسیر توسعه برداشت. اما تصویری که حسین یزدانی از موفقیت در مغز خود داشت فراتر از فتح قله هایی بود که دامدار برتر پی در پی طی می نمود. قطعه ای از پازل تصویر او از موفقیت همچنان خالی بود.
نیاز انسان و دیگر موجودات ساکن زمین، به حفظ زمین، دغدغه ای بود که او همیشه همراه خود داشت و دارد. او موفقیت واقعی در کسب و کار را توامان با فعالیتی می بیند که از بقای آن کسب و کار، انسان به گونه ای بهره مند باشد. مستقیم یا غیر مستقیم، بزرگ یا کوچک، دائم و یا گاه گاه، خلق فایده ای که شرایط بهتری را برای حیات انسان در کنار رونق کسب و کار، رقم زند.
تصویری که حسین یزدانی از موفقیت در دل می پروراند، رونق کسب و کاری است که توأمان با ایجاد ارزش پایدار برای کره ی زمین تحقق می یابد
در این راستا او شروع به مطالعات گسترده نموده و از گزینه های روی میز، تاسیس «مزرعه طبیعت گرای همند» را برگزید. مزرعه ای که قرار است به سهم و اندازه ی خود در حفاظت از زمین بکوشد. برای تسلط بر کسب و کار جدید او اقدام به گذراندن دوره های آموزشی و مهارتی تکمیلی نمود و از همنشینی تجارب گذشته و دانش روز دنیا، شروع پرقدرتی را برای همند رقم زده است.

نمایش ویدئو

گالری تصاویر

عضویت در خبرنامه
جهت عضویت در خبرنامه وب سایتشماره همراه خود را وارد نمایید