متن جایگزین عکس بنری
متن جایگزین عکس

گاو شیری

گروه دامدار برتر با در اختیار داشتن امکانات گسترده و ارتباطات وسیع خود توانائی و قابلیت کافی را برای آموزش کارگران دامداری ها، دانشجویان علاقمند به فعالیت های علی و کارشناسان دامداری ها داراست. برگزاری کارگاه ها آموزشی و سمینارهای تخصصی در استانهای مختلف در اولویت فعالیت گروه دامدار برتر قرار دارد. همچنین این شرکت هرساله با دعوت از معروفترین و به نام ترین متخصصان این صنعت در سراسر دنیا برای سخنرانی و مشاوره در ایران، گام بزرگی برای انتقال دانش و بروزرسانی اطلاعات دامداران کشور برداشته است.ارائه نرم افزار های تخصصی جیره نویسی و مدیریت گاو شیری به همراه دوره های آموزشی و همچنین فراهم آوردن محصولات تصویری – آموزشی در خصوص تکنیک های مختلف مدیریت دامداری از جمله خدمات آموزشی گروه می باشد.

گاو پرواری

حدود نیمی از گوشت قرمز کشور توسط گاوهای پروار شده تأمین می‌شود؛ بنابراین این بخش از دامپروری و دامداری دارای ظرفیت زیادی برای توسعه و پیشرفت دارد. پرواربندی گوساله با روش‌های علمی و نوین سبب کاهش دوره پرواربندی و کاهش هزینه تولید گوشت می‌شود. از مسائل و مشکلاتی که در این زمینه باید در نظر گرفته شود، شامل تغذیه گاو پرواری می‌باشد. هرقدر گوساله‌ها دارای تغذیه بهتری (نه گرانتر) بوده و سالمتر باشند حرفه گاوداری پرواری دارای سودآوری بیشتری خواهد بود.

بز و گوسفند

باید شامل انرژی، پروتئین، ویتامین‌ها و مواد معدنی باشد. گوسفندان معمولا درصد بزرگی از نیازمندی‌های غذایی خود را از مراتع و یا از طریق خوراک مکمل دریافت می‌کنند. جیره غذایی باید به گونه‌ای باشد که حداقل نیاز‌های دام به مواد مغذی را برآورده سازد. در این بخش محصولات مرتبط با گوسفند و بز معرفی می‌شوند.

طیور

تغذیه طیور عامل بسیار مهمی برای رشد و تقویت سیستم دفاعی و ایمنی پرندگان در برابر بیماری‌ها است و برای پرنده بسیار اهمیت دارد. در این بخش محصولات مرتبط با تغذیه طیور معرفی می‌شوند.
عضویت در خبرنامه
جهت عضویت در خبرنامه وب سایتشماره همراه خود را وارد نمایید